.

Friendship and Love - 3. díl

29. prosince 2012 v 16:35 | Katee |  Friendship and Love

Počet obrázků: 7
Autor: Katee
Omezení: žádné, jen nahota s cenzurou


Nazdárek :), je tady 3. díl. Dneska asi přidám už i 4. díl, tak snad se bude líbit. Kdybych ty díly nazývala, byl by tenhle určitě něco na způsob SMOLNÝ DEN.Pochopila jsem to hned. Mezi mnou a Clarou je definitivní konec, už se opravdu nikdy neuvidíme. Asi se to mělo stát, je to přece už jenom dost dávno. A vlastně jsem s ní byla jenom v tom snu, byl to sen a ne skutečnost. Musím žít přítomností. Proto jsem tu kopretinu hned vyhodila.

Ráno jsem se probudila celkem se špatnou náladou, pořád nešťastná kvůli sestřičce, a od toho se taky odvíjel zbytek dne. Při snídani jsem se umatlala od marmelády a protože mi ještě zbyl čas, dala jsem si krátkou osvěžující sprchu. A nějak jsem se zapomněla zamknout, takže co myslíte, že se stalo? Ano, do koupelny přišel Tomáš.
,,Jé … ehm, no … totiž … promiň. Nevěděl jsem, že … tak já jdu. Promiň," podrbal se na hlavě.
Rychle jsem se skrčila, aby neviděl to, co neměl vidět. Radši jsem se osušila a zpátky oblíkla. Bože, to je zase den!

V autobuse jsem si sedla pryč od Toma, on ale stejně přišel za mnou. Modlila jsem se, aby o tom nezačal mluvit. Aby mi povídal o všem možném, o letadlech nebo zlomkách, hlavně ne o tom! Ale to by nebyla moje dnešní smůla, že jo.
,,Víš Allie, mě je to fakt líto. Nic jsem neviděl, vážně." Aspoň, že se na mě nedíval.
Naštěstí už jsme byli u školy. Co nejrychleji jsem vyskočila z autobusu a utíkala do třídy.

Cestou jsem se ještě zastavila na záchodech, abych zkontrolovala svůj účes v zrcadle. No jo, účes docela ušel, ale uviděla jsem něco jiného. Měla jsem na sobě kalhoty - a nad nimi pyžamový vršek! Úplně jsem zpanikařila, neměla jsem ani mikinu nebo něco, co by to zakrylo. Zarazilo mě, že si toho nikdo do teď nevšiml. Tak jsem si řekla, že si toho teď třeba taky nikdo nevšimne. Ale když jsem přišla do třídy, všichni se mi smáli. Chtěla jsem zase utéct, ale už přišla učitelka.

Nesla si s sebou kromě svých desek ještě několik sešitů. V chůzi ke svému stolu nás pozdravila a já jsem čekala, kdy pošle někoho rozdat ty sešity, myslela jsem si totiž, že jsou to opravené písemky. Ale ona je začala počítat a pak prohlásila:
,,Chybí mi 3 domácí úkoly, Marichová a Beránek chybí, takže kdo mi nedal?" přejela přísně očima po třídě. Polkla jsem. Na to jsem úplně zapomněla, na úkol!
Pomalu jsem zvedla ruku. Podívala se na mě.
,,Allie? Tak od tebe bych to nečekala. No, tak žákovskou na stůl! A vy si otevřete sešity, budeme si dělat zápis!" Když jsem vstávala, pohlédla na moje pyžamo. Vypadala dost namíchnutě. Ach jo, co se mi dnes ještě stane? Vždyť je teprve ráno!

Jako bych to v autobuse přivolala, psali jsme velkou neohlášenou písemku z matiky, a z čeho? Ze zlomků. Ty absolutně miluju, dokonce tak, že to nikdy nevypočítám správně. Takže můj výborný prospěch se trošku změnil, trošku víc. V 1. hodině jsem dostala poznámku a pětku, ve druhé dostanu při nejlepším čtyřku. V těláku jsme hrály s holkami volejbal, proč to jde všem, jenom ne mě?!
,,No tak, Blue, přidej! Dneska je to na známky!" volala na mě tělocvikářka. Já tenhle den tak nenávidím!

Ani nevím, jak jsem přetrpěla zbytek dne. Doma jsem si chtěla jít lehnout (jednak jsem byla vyčerpaná a jednak - když už jsem měla to pyžamo, že :D), ale přišel ke mně Tom - a vykouzlil přede mnou žluté květiny. S pochybami jsem se na něho zadívala.
,,To je za to ráno? Nebo proto, jak mě máš tak hodně rád?" řekla jsem ironicky a ušklíbla se, vzala si ty květiny a přičichla si k nim.
,,Uhodla jsi! Ukradla jsi mi srdce, ó jak já tě miluji!" a začali jsme se smát. Byl u toho na kolenou, ruce měl přiložené na srdci a při poslední větě roztáhl ruce na obětí. S ním byla vždycky sranda :D. Přistoupila jsem teda na tu hru a padla mu do náruče. Odtáhl si mě od sebe a najednou jsme u sebe byli hrozně blízko. Začali jsme se k sobě naklánět - ale pak jsem se rychle odtáhla a postavila.
,,Jdu si lehnout, jsem po dnešku unavená," couvala jsem a před dveřmi zakopla. Rychle jsem se otočila a vrazila do dveří. Co to mělo sakra znamenat?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama