.

Smrti Simíků + jak se bránit smrti

30. prosince 2012 v 21:42 | Katee |  Zajímavosti ze světa Simíků
Tak jsem se vám tady rozhodla sepsat druhy smrti Simíků. Určitě to nebudou všechny, takže kdyby jste znali ještě nějaký jiný způsob, napište do komentářů a já ho přidám Mrkající Prosím nekopírujte tenhle článek.

Klik na C. Č.


Ještě než začneme, chtěla bych vám ukázat pár rad, jak se smrti svého Simíka vyvarovat. Kdyby vás nějaký další napadl, taky můžete napsat.

1. Musíte mít v inventáři květinu smrti. Pokud ji tam máte a potká vás Smrťák, květinu mu darujte a on vaši smrt oddálí.
2. Druhá možnost platí pouze pro přirozenou smrt. V nastavení hry si vypněte stárnutí a tím pádem vás Simík nezestárne a nezemře. Může ale umřít všemi dalšími způsoby, ke kterým se dostaneme.
3. Další možnost možná všichni neznají, ale už jsem ji na blogu zmiňovala. Musíte hrát za více Simíků a kupte si domů šachy. Pokud chcete, můžete se živým Simíkem za umírajícího hrát se Smrťákem šachy. (Prostě na ně klikněte a objeví se interakce Hrát za život..., nebo tak nějak :D)
4. Tuto možnost asi neznáte, přišla jsem na ni sama a nevím, jestli vždy funguje. U Simíka si dejte vlastnost "Smolař" (jestli si tím nechcete kazit jeho život, dejte třeba pár dnů před smrtí cheat tentingcheatsenabled true, pak podržte "Shift" a klikněte na svého Simíka. Vyberte si vytvořit Simíka a vlastnosti mu vyměňte). Jestli vás Smrťák navštíví, nechá vás na pokoji a oznámí něco jako "že se baví těmi nepovedenými kousky, které vyvádíme".
5. Pátý způsob: zadejte cheat testingcheatsenabled true, se zmáčknutím Shiftu zase klikněte na Simíka a zase vyberte vytvořit Simíka. Nastavte si jinou etapu jeho života, např. udělejte z dospělého mladého dospělého. Zase platí pouze na přirozenou smrt.
6. Připravte si pokrm ambrozie a když ji sníte, duch zase obživne. Návod, jak uvařit ambrozii, naleznete zde.

Tak a už konečně přejdeme na smrti Simů

1. Smrt na stáří
- Nejčastější způsob smrti Simíků je úmrtí na stáří. Když už je váš Simík důchodce, je pravděpodobné, že za pár dnů ho navštíví Smrťák. Z vašeho Simíka se stane bílý duch.

2. Smrt hladem/žízní
- Chcete fialovou barvu ducha? Když váš Simík dlouho nejedl nebo jste mu z pozemku vymazali ledničku Smějící se, asi si pro vás přijde Smrťák. Žízeň platí u upíra, který dlouho nejedl plazmové ovoce nebo nikoho nevysál.

3. Smrt utopením
- Většina Simíků ráda plave, ale když mu z bazénu odstraníte schody a těsně kolem postavíte zeď (jako to dělám já =D), nemá to rád nikdo. Proto se za chvíli utopí. Jak jinak - tento duch má modrou barvu.
Tip: Jestli nechcete dlouho čekat, dejte Simíka do vody, když má malou enegrii.

4. Smrt uhořením
- Jakmile jste do bytu zapomněli dát protipožární alarm a na vašem pozemku vypukl požár právě když je Simík na tom samém místě, jste ztraceni. Někdy ho sice může zachránit hasíci přístroj, který zase vykouzlí někde za sebou, ale někdy na to prostě nestačí. Proto jeho duch bude oranžový s plameny.

5. Smrt elektřinou
- Jestli necháte Simíka něco opravovat bez zkušeností zručnosti a ještě lépe na mokré podlaze, může se stát, že dostane elektrický proud a může umřít. Barva ducha je žlutá s proudící elektřinou.

6. Smrt meteoritem
- Je velmi nepravděpodobná, ale "když jste ve správnou chvíli na správném místě", určitě vás nemine. Duch bude hnědo-oranžový.

7. Smrt prokletí mumií
- Když vás v Egyptě prokleje mumie a včas Simíka nevyléčíte, je možné, že zemře. Jak se zbavit prokletí mumie naleznete zde. Jeho barva ducha bude staře světle bílá.

8. Smrt kouzelníkovou krabicí
- Váš Simík ještě není v kouzelnictví pokročilý a přesto ho pošlete do této krabice? Pak se může stát, že to nepřežije. Duch je načernalý.

Některé druhy smrtí jsem použila ze Sims Castu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdy byl The Sims 3 vydaný?

2000
2005
2009
2012

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama