.

Friendship and Love - 5. díl

3. ledna 2013 v 14:31 | Katee |  Friendship and Love
Počet obrázků: 6
Autor: Katee
Omezení: žádné

Tak po pár dnech tady máme další díl. Jak jste si určitě všimli, udělala jsem novou úvodku, protože ta první byla děsná. Tahle sice taky není nic moc, ale je lepší. Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že obrázky v tomto dílu jsem dělala předem, takže jsou ještě rozmazané, ale příště už to bude lepší. A předem se omlouvám, že je tenhle díl kromě konce takový splácaný a o ničem. Tak pěkné čteníMrkajícíPořád jsem se někde po městě flákala s kámoškama. Někdy jsme zašly do baru, kde Molly (jedna z kámošek) flirtovala s čišníkem, někdy do bazénu, kde si Naty (další kamarádka) prohlížela vypracovaná těla kluků a někdy jsme prostě jenom bloudily v obchoďácích, aby si holky vybraly oblečení, aby se líbily těm klukům. A zase celé dokola. Já jsem ale pořád myslela na Toma.

Už jsem myslela, že mi z toho jejich cukříkování hrábne, tak jsem se rozloučila a odešla. Přemýšlela jsem, kde bych si mohla odpočinout a vyčistit hlavu. Vyrazila jsem do parku a sedla si na lavičku. Vítr si pohrával s mými vlasy a já hleděla do blba. Mohlo by to vypadat jako zamilovaný románek z červené knihovny, ale nebyl. Absolutně jsem nevěděla, co mám dělat. Přemýšlela jsem nad tím. Vždyť už jsem to psala - Tomáš se mi vždycky líbil, ale brala jsem ho jako kamaráda. Že bych k němu taky celou tu dobu něco cítila?


Pomalu jsem vyrazila domů. Přemýšlela jsem, co by na to řekly holky, kdybych s ním chodila. A mamka! Panebože, co by na to řekla mamka? Vždyť spolu bydlíme! Nemůžu chodit s někým, s kým bydlím v jednom baráku.

Za celou dobu, co tady v tom domě bydlím, jsem se šla podívat na mamčinu zahrádku. Potřebovala jsem si utřídit myšlenky a když to pomáhá mamce... Zjistila jsem, že není tak špatné hrabat se v hlíně. Ale daleko víc mě baví hrát na kytaru nebo kreslit.

Když už jsem o tom tak mluvila, potřebovala jsem slyšet hudbu a ne ticho, takže jsem si začala brnkat na kytaru. Pohybovala jsem se u toho a prožívala to. Ponořila jsem se do světa hudby a tónů, úplně to miluju. Silně jsem bušila do strun a užívala si to čím dál víc. Nemyslela jsem na nic jiného. Vlastně už jo. Věděla jsem, co musím udělat, abych to trápení s Tomem skončila.

Druhý den za mnou přišel Tomáš.
,,Dobře, přemýšlel jsem o tom. Jestli chceš, " díval se sklesle, ,,nechám tě na pokoji." Na chvilku jsem přemýšlela.
,,Ne, nechci," a políbila ho.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama