.

Srpen 2013

Bublinovka 0.7

30. srpna 2013 v 15:22 | Katee |  Bublinovky
Ahoj všichni! Těšíte se do školy taky tak "strašně moc" jako já? :D Já jsem tam dneska byla s mojí BF pomáhat učitelkám. Její mamka je totiž učitelka, takže... ;)
Už déle mám fotku na 7. a 8. bublinovku. Jsem zvědavá, co vymyslíte :)
Přeju hodně štěstí ;)
(do komentů pište, co si Michael (kluk) myslí)

PS: Nosíte nebo nosili jste někdo rovnátka a jste z Ostravy nebo jste tam kvůli tomu jezdili? Jestli jo, tak mi prosím napište, jak dobří jsou tam doktoři (ke kterým jste kvůli těm rovnátkům chodili). Prostě jaký mají přístup k lidem atd. Budu totiž mít rovnátka a ve F-M je jediná doktorka, navíc protivná jak... Tak mě chce mamka přeložit do Ovy, takže by se hodilo to vědět :)

SOUTĚŽ UKONČENA


Pár colorek :)

29. srpna 2013 v 14:10 | Katee |  Colorky
Pěkný den přeji :) Nedávno jsem udělala zase pár colorek. Tentokrát je sem dávám i s originály.

Originál:

Zhodnocený komiks č. 4

28. srpna 2013 v 16:16 | Katee |  Hodnocení komiksů
Dnes hodnotím komiks Pett - Life without borders
Odkaz: zde

Můžeš si nechat taky ohodnotit komiks zde :)

Recenze knih 2.3 - Výkřik do tmy

27. srpna 2013 v 17:43 | Katee |  Recenze
Recenze psána 26.7.2013
Název: Výkřik do tmy
Autor: Manuela Martini
Rok vydání: 2013
Počet stran: 207
Můj popis: Franziska nikdy neměla tak moderní věci a oblečení, jako její spolužáci. Proto si jí taky nikdo nevšímal. Pak se ale spřátelila se třemi dívkami - Leonií, Mayou a Vivien (musela pro jejich přátelství ukrást alkohol). Měly společnou kapelu. Jednoho dne - večer na party - se stane něco strašného. Někdo zabil Maurice - kluka, se kterým už, dalo by se říct, Franziska chodila. Všichni si myslí, že vrahem je právě ona. Vždyť tomu všechno nasvěčuje. Franziska si musela i vytrpět dva týdny ve vazbě, než ji pro nedostatek důkazů propustili.
Teď po roce se Ziska vrací do města, kde se to všechno stalo. A chce zjistit, kdo to doopravdy udělal. Protože ona sama si nic nepamatuje, má amnézii. Chybí jí si vzpomenout jen na deset minut z toho večera, potom by věděla, kdo je vrah.

Moje hodnocení

Obálka:
Pěkná, ale nevím, co má ten kompas s dějem společného.
4/5 bodů

Děj:
Vůbec jsem se nenudila. Miluju ty konce, jak to do sebe všechno zapadne :D I když se mi už na začátku zdál někdo podezřelý, konec mě celkem překvapil. No, nebudu to prodlužovat, je to skvělá kniha a doporučila bych ji!
5/5 bodů
Četli jste už tuto knihu? Přečtete si ji? Souhlasíte s hodnocením?
Napište do komentů

10 snímků

26. srpna 2013 v 14:29 | Katee |  Fotky ze hry
Některé fotky jsou takové maličkosti, jako fotí Terysims3love, takže jsem si vzala trochu inspiraci :D (snad ti to nevadí)

Diplomy za poznávačku

25. srpna 2013 v 10:35 | Katee |  Diplomy pro vás
Tož nazdar! :D
Včera byl u nás na náměstí jarmark (koupila jsem si smajlíkové náušnice) a různé vystoupení. Večer tam byl i Petr Kolář! Přijde mi to divný, v našem malým městečku :D Ale bylo to super, vidět ho naživo. A nakonec byl obří ohňostroj, wow! Vrátili jsme se domů po jedenácté :D (večer) Celkem dost mě z toho stání bolely nohy. Ale dost mých keců.

Přidávám diplomy za poznávačku. Na obrázku je Lilly Blue (z komiksu Friendship and Love).
Diplomy jsou fotky krajiny. Byla bych ráda, kdybyste si je dali na blogy... Samozřejmě nemusíte, jestli se vám nelíbí, ale když se s tím dělám... No je to na vás :) Snad se budou líbit, všem výhercům gratuluju :)

Jak simíka zachránit před smrtí nebo vykradením

23. srpna 2013 v 11:30 | Katee |  The Sims 3
Čauky, včera jsme byly ve F-M, abych si vybrala pouzdro, protože do školy už cca všechno mám. Nevěřili byste, jak těžko se tam nějaké hezké pouzdro shání :X V každým obchodě ty samý hnusný... Tak jsem si nakonec vybrala dvě menší v Tescu :D Dneska jedu s kámoškou do Ostravy :)
Chápete to? Teď jsem si říkala, že ještě dva týdny, a už je pátek! :/ Strašně to utíká !1295!
Zase tu mám další návod do TS. Viděla jsem tento tip na jednom blogu, ale už nevím jakém, jinak bych sem dala zdroj. Tento tip jsem viděla na blogu pitinka.blog.cz.

Takže platí to u všech typů smrti (i když nevím, jak je to se stářím, možná tu smrt simíka jen odložíte nebo tak nějak :D).
Tak tady máme příklad. Siminka se topí, je jasné, že to nepřežije a vy se proklínáte za to, že jste si hru předtím neuložili. No problem!

Recenze knih 2.2 - Růže pro čokoládovou holku

22. srpna 2013 v 13:47 | Katee |  Recenze
Recenze psána 17.7.2013
Název: Růže pro čokoládovou holku
Autor: Jarmila Dědková
Rok vydání: 2008
Počet stran: 206
Můj popis: Patnáctiletá Johanka je Romka, má pár kilo navíc a propadá z matematiky. Jako malé si ji a její starší sestru Markétu adoptovali. Jenže manželství se rozpadlo. Máma se odstěhovala a ony dvě žijí s tátou a jeho přítelkyní Alenou, která jim dělá ze života peklo. Johanka má těžký život, protože kvůli jejímu původu se jí většina lidí štítí. Navíc se jí začíná líbit jeden kluk...

Moje hodnocení

Obálka:
Je celkem fajn, ta růže se mi tam líbí :)
4/5 bodů

Děj:
Je ještě první díl - Slunce pro čokoládovou holku, ale ten jsem nečetla. Myslím, že to ani nijak nevadí.
Ale k ději. Ze začátku mě nudil, ale po nějaké době mě to celkem chytlo. Je dobře, že hlavní postava není ta typická kráska, jako ve skoro všech jiných příbězích.
3,5/5 bodů
Četli jste už tuto knihu? Přečtete si ji? Souhlasíte s hodnocením?
Napište do komentů

První videa z The Sims 4!

21. srpna 2013 v 8:41 | Katee |  Zajímavosti ze světa Simíků
Nazdar!
Včera jsem našla dvě první oficiální videa z The Sims 4! Musím říct, že po té ukázce ze hry se na to celkem těším :) I když pořád si stojím za svým, že grafika by mohla být lepší. Ale i tak to vypadá dobře :)

TrailerUkázka ze hryPS: V anketě co je pod článkem mi včera dva lidi dali odpověď Úterý. Jenže já se neptám, co JE dnes za den, ale máte si vybrat, jaký den dnes NENÍ! :D Vím, že je to asi reflex, protože anketu "Co je dnes za den" má skoro každý blog. Ale přečtěte si prosím nejdřív zadání, ok? :D


Všechno možné

20. srpna 2013 v 12:08 | Katee |  Fotky ze hry
Ahoj!
Mám hroznou radost, protože včera byla moje mamka na výběrovém řízení. Doteď byla v práci jen jako zástup za ženskou na mateřské, ale teď bude mít práci nastálo, protože to výběrové řízení vyhrála! Jupíjéj! Jsem ráda, že si nemusí hledat jinou práci :)

Nafotila jsem během hry nějaké screeny. A fotím pořád dál, takže už mám fotky na několik článků :D