.

Říjen 2013

Info

31. října 2013 v 16:55 | Katee |  Různé informace

(zdroj google)

Takže, dělám takovou menší informačku.
Od včerejška máme nový počítač. Ne monitor, ale tu bednu. Nevím jistě, ale asi máme Windows 8 :D Předtím jsme měli W7. No a jde o to, že tam zatím není nic ze starých dat. Tj. co je pro vás podstatné - nemám složku s fotkama pro blog a žádné Simíky. Mělo by to tam všechno nějak být nebo se to tam má nějak dát, ale to musí udělat strejda. Snad to bude co nejdřív :D
No a ještě jedna věc. Asi tak před týdnem a půl jsem si vytvořila novou siminku. Jenže jsem tak nějak omylem klikla na fajfku, když se mě to ptalo, jestli chci rodinu Sunset Valley přejmenovat, protože tak se jmenovala rodina My family. Takže (hlavní je, že zatím nemám Sims vůbec) se mi rodinka My family vymazala. Simíci samozřejmě jsou v knihovně, ale musela bych znovu odehrát těch pár dnů, aby měli stejné dovednosti, známosti, práci apod. Tak se vás ptám: Až budu mít Sims (doufám, že jo :D), mám s rodinkou pokračovat (tzn. "za kamerou" to odehrát znovu a začít tam, kde jsem přestala) nebo se na to mám vykašlat?
To by bylo pro dnešek všechno :)

Jo a doplnila jsem odpovědi na otázky od Mattyho v Liebster blog awards (← odkaz)

Bublinovka 0.9

30. října 2013 v 8:19 | Katee |  Bublinovky
Jsem tu zase s další bublinovkou :D
Internet už celkem jede. Škoda, že už je poslední den prázdnin :/ Teda aspoň pro mě.

Do komentářů pište, co Sasha (batole - tuhle rodinku vám představím později) říká nebo si myslí.
Good luck! hearts

SOUTĚŽ UKONČENA


Asi tisícáté fotky ze hry :D

28. října 2013 v 14:21 | Katee |  Fotky ze hry
Intoš jde, ale musí se počkat několik minut, než se něco načte O_o Ale aspoň to, no. S kámoškou jsme byly v bazénu a zítra se chystáme na piknik :D A jak si vy užíváte prázdniny? :)

Vyhodnocení testu o mně

27. října 2013 v 11:14 | Katee |  Diplomy pro vás
Tak tu máme vyhodnocení testu o mně :) Pojďte se podívat, jak jste dopadli. V CČ najdete taky správné řešení.


Secret life - 1. díl

26. října 2013 v 9:11 | Katee |  Povídky
Konečně prázdniny! Jupí! :D
Je tu nová povídka :) Už jste o ní mohli slyšet. První díl bude celkem nicneříkající (aspoň pro vás), ale buďte, prosím, trpěliví :D Mám napsané zatím jen 3 díly. Nevím, jak dlouhé to bude. Hlavní postava mi není vůbec podobná, abyste si nemysleli :D Podělte se o názory v komentářích :) Kritiku pište slušně!


Konečně zazvonilo. Celá 7.A včetně mě se zvedla ze židlí. No bodejť! Koho by bavila matika? Mně teda určitě ne. Ale zato jsem se těšila na další hodinu - tělocvik. Máme ho s holkama z béčka. Zatímco kluci si to namířili do učebny fyziky, já jsem šla dolů do skříňky pro úbor.

Liebster blog awards

24. října 2013 v 14:53 | Katee |  Různé informace
Určitě jste už tento projekt viděli, já minimálně pětkrát :D Prostě se musí splnit 5 takových úkolů :D Nominovaly mě do něho Minnie, Desirée Lydon a Tajemná Temnota :) U úkolu č. 4 nominuju dalších 5 blogerů, a ti to MUSÍ vyplnit! :D

OK, jdeme na to.

Recenze knih 3.1 - Jmenuju se Nikki

23. října 2013 v 18:00 | Katee |  Recenze
Recenze psána 20.8.2013
Název: Jmenuju se Nikki
Autor: Meg Cabot
Rok vydání: 2011
Počet stran: 256
Můj popis: V minulém díle měla Em Wattsová nehodu. Její mozek museli dát do těla slavné modelky Nikki Howardové, takže Em teď žije Nikkin život. Chodí na přehlídky, získala střešní apartmá a setkává se se slavnými osobnostmi. Musí ale i urovnávat vztahy s lidmi, které stará Nikki pokazila. Em je taky zamilovaná do Christophera, se kterým bývala nejlepší kamarádka, než umřela. Jenže on miluje její staré já a Nikki úplně ignoruje. Po této modelce jde navíc obchodní řetězec Stark, který její operaci řídil. Na každá místa, kde by se mohla Nikki vyskytovat, namontovali odposlouchávací přístroje, aby nikomu nemohla říct, že ve skutečnosti není Nikki Howardová.

Moje hodnocení

Obálka:
Moc pěkná, skvělý pejsek :D
4,5/5 bodů

Děj:
Líbil se mi a četl se dobře. Mrzí mě, že to tak skončilo :/ Ale vadilo mi, že autorka pořád opakovala ty samé fakta, která už všichni věděli. Např. "Jsem zamilovaná do Christophera, ale on ani neví, že existuju. Miluje totiž mrtvou Em. Neví, že jsem to já - Nikki." Myslím, že toto se dělo i u Princezniných deníků, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.
4/5 bodů
Četli jste už tuto knihu? Přečtete si ji? Souhlasíte s hodnocením?
Napište do komentů

SONSV - 3. kolo

22. října 2013 v 18:25 | Katee |  SONSV
Zase tu máme další kolo :)
Pojďme se podívat, kdo vypadl.
Mimochodem, aktivita klesla na 232 nebo tak nějak :D

Test o mně :)

21. října 2013 v 16:53 | Katee |  Testy
Čes!
Je tu slíbený testík o mně :) Komentáře budou moderované a kdo bude mít nejvíc správných odpovědí, dostane diplom :) Dám takové otázky, které najdete na blogu nebo byste je mohli vědět :)

Katee slaví narozeniny! :)

20. října 2013 v 8:03 | Katee |  Adminka
Ano, je to tak :) Právě dnes mám 13. narozeniny :) Jen čtyři dny před vydáním dodatku Do budoucnosti :D
Jsem dost ráda, vždycky je to super pocit, být už o rok starší :D (Tohle píšu v pátek :D Jo, trochu předběžně, ale tak to dělám vždycky :D)
Jak jsem už psala, oslavu s kámoškama jsem měla v pátek, včera jsem dostala dárky od mamky a babičky a dnes slavíme s ostatní rodinou :)

Napadlo mě, že bych udělala takový test o mně :) Dala bych ho sem třeba zítra, pozítří nebo tak nějak. Mohli byste si zkusit, co o mně všechno víte :) Tak do komentářů napište, jestli byste něco takového chtěli ;)
Zatím pa :))