.

Březen 2014

Zhodnocený komiks č. 8

31. března 2014 v 15:51 | Katee |  Hodnocení komiksů
Dnes hodnotím komiks Terry - Ugly x Pretty
Odkaz: tady (není to v rubrikách)

Můžeš si nechat taky ohodnotit komiks zde :)

Angel

29. března 2014 v 13:35 | Katee |  Fotky ze hry
Ahój :)
Tuhle rodinku mám už cca dva týdny, ale ještě jsem vám ji nestihla ukázat :)

Recenze dodatků TS3 - Domácí mazlíčci

24. března 2014 v 17:25 | Katee |  Recenze
(zdroj obrázků: google)

Domácí mazlíčci byl velmi očekávaný dodatek, na něhož se hodně hráčů těšilo. Pokud vás zajímá, jaký na něj mám názor já, nebo nevíte, o co v něm jde, klikněte na celý článek :)

Jak to bude dál?

22. března 2014 v 18:34 | Katee |  Různé informace
(tu tapetu mám teď na ploše :3)

Čaw :)
Dobře, nebudu to obkecávat. V poslední době jsem méně aktivní, čehož jste si stoprocentně všimli. Je taky hodně věcí do školy, ale není to tak úplný důvod, proč přispívám míň.
Budou přijímačky, už za měsíc. Doteď jsem se na to nijak extra nepřipravovala, ale asi by byl čas začít :D Musím si zopakovat učivo za celý tento školní rok a udělat nějaké zkušební testy, i když už jsem některé vyplňovala a na internetu jich moc není. Prostě se moc toužím na gympl dostat, půjde moje nejlepší kamarádka a druhá skvělá kámoška. Navíc bych chtěla poznat nový kolektiv a, jo, taky tam mají pěvecký kroužek :D :3
Další věc je, že se mi moc přispívat nechce. Musím se do toho vlastně skoro nutit a pořád vymýšlet, co dnes vydám za článek. Kdysi jsem mívala články přednastavené i na týden dopředu, ale momentálně je to trochu jinak :D Teda hodně jinak :D
Neříkám, že s blogem končím, to ne. Ale prostě budu přispívat méně. Nevím, jak často. Podle toho, kdy se mi bude chtít. Někdy třeba jednou za týden, jindy třikrát... Takže rozhodně sem nemusíte přestávat chodit :) I když vím, že tím hodně lidí ztratím.
V poslední době mě taky začalo víc bavit Simsko. Mám teď rodinku, kde chci vychovat do teenagerů 5 dětí. Jednou se mi to málem povedlo, ale pak se předělával PC a Sims se vymazalo :D Tak snad teď... :D Už mám 4 děti (jedny dvojčata) a taky psa :) Samozřejmě sem hodím i fotky :)
Jo a jinak film Hunger Games 2 byl včera fakt super :) Strašně se nám to celému druhému stupni líbilo, akorát všechny naštvalo, že to skončilo tak jakoby uprostřed děje :( :D Peeta je dost divné jméno pro kluka, fakt dost divné, ale ten herec je pěkný :D :D
Tak jo, to je asi všechno, co jsem vám chtěla říct. Nebude to s aktivitou zas taková bída, jen trochu přibrzdím :) Mějte se hezky :))

Recenze knih 4.7 - Strážkyně mlžných kamenů

20. března 2014 v 16:16 | Katee |  Recenze
Recenze psána 20.3.2014
Název: Strážkyně mlžných kamenů
Autor: Cristopher Marzi
Rok vydání: 2009
Počet stran: 240
Anotace: 2. kniha fantasy trilogie Malfuria.
Catalina Soleado dokáže měnit svět jediným tahem pera. Její nadání je však nebezpečné. Poté, co v Barceloně převzaly vládu stíny, se dívka stává pronásledovanou kořistí tajemných kreatur z písmen, šelestících mozaikových hadů a létajících galeon. Zatímco se její kamarád Jordi pouští do boje, musí Catalina uprchnout do Malfurie, vířivého oblaku z havraních pírek, a vydat se na cestu přes moře. Tam na ni čeká prastaré tajemství…

Moje hodnocení: Catalina má jednu zvláštní schonpost: umí měnit skutečná místa pár tahy na papíře. Za každou změnu ale musí zaplatit tím, že ztratí osobu sobě nejbližší.
Teď se ocitá v Malfurii. Je to taková, dalo by se říct, pevnost, která pluje vysoko po obloze a nedostane se do ní žádné zlo. Je to místo čarodějek, ale momentálně zde žijí jen dvě: Agata la Gataza - velmi mocná žena, která má vždy vše pod kontrolou, a cikánka Makris de los Santos.
Catalina je však moc smutná kvůli Jordimu - klukovi, do něhož je zamilovaná. Při úniku z Barcelony před stíny se náhodou potkali a teď je osud zase rozdělil. Kdoví, co se všechno Jordimu mohlo stát.
Catalinu se pokouší unést Armada stínů. Chtějí, aby jim namalovala svět jen pro ně. Unikne jim Catalina? A uvidí se ještě někdy s Jordim?


Po podle mě skvělém prvním dílu jsem se hned pustila do druhého. Byl už trochu slabší než předchozí, ale i tak dobře napsaný :) Pravda, ty starší asi kniha zas tak moc nezaujme, ale tím nechci říct, že je to nějaká blbá pohádka pro malé děti :)
Výsledné hodnocení:

Obálka: 3/5 bodů
Děj: 4/5 bodů


Krásy Univerzitního města

18. března 2014 v 16:14 | Katee |  Fotky ze hry
Ahojky :)
Dneska mamka zase odjela na druhý konec republiky na zkoušky, ale tentokrát na kratší dobu. Snad je udělá :))
Ve čtvrtek máme první dvě hodiny dobrovolně Klokánka (matematická soutěž, jestli to někdo neznáte). Jdu tam, je to totiž místo matiky a fyziky, jupí! :D V poslední době matinu fakt úplně nenávidím -_-
V pátek zase jedeme do kina na Hunger Games 2, moc se těším :)) Doufám, že budeme sedět úplně nahoře, to je nejlepší :D A chci si už konečně přečíst ty knížky! :D

Návštěvnost, diplom a omluva

17. března 2014 v 17:14 | Katee |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.3. 2014 - 16.3. 2014) je:

Pondeli: 37
Utery: 33
Streda: 30
Ctvrtek: 29
Patek: 40
Sobota: 52
Nedele: 44

Celkem: 265

Jsem vám moc vděčná za tak hezké číslo :))


Dostala jsem tento krásný diplom od Peťul :) Moc děkuju jí a i vám, že jste mi dávali hlasy :)


A jinak se omlouvám, že teď přispívám méně a takové, dalo by se říct ubožejší články. Ale asi to znáte, prostě není moc čas :/ Ve škole je toho momentálně hodně, i když to píše každý a zní to jako klišé. Navíc budou za měsíc přijímačky, z čehož jsem úplně vystresovaná. Hrozně se bojím, že to nezvládnu a zůstanu na základce. Teda spíš se bojím matiky, ta mi tento rok dává docela zabrat. Čeština je v pohodě.
Takže se ještě jednou omlouvám, ale prosím vás, abyste na můj blog chodili dále, budu za to moc ráda :) To období časem přejde. Jestli udělám přijímačky, tak by se to mohlo zase zlepšit :)
Tak jo, pac a pusu ;*

Zhodnocený blog č. 16

15. března 2014 v 16:18 | Katee |  Hodnocení blogů
Dnes hodnotím blog Mattyho, Davčase a Viiki :)

Nech si taky zhodnotit blog tady :)

Vysokoškolačka Diana

14. března 2014 v 15:57 | Katee |  Simíci
Protože jsem ještě nehrála na univerzitě, rozhodla jsem se vytvořit siminku a zajet tam. Ale moc mě to nebaví, takže to asi brzo zruším.

Prostřeno II. řada - 3. díl

12. března 2014 v 18:12 | Katee |  Prostřeno!
Tak je tu konečně 3. díl :) Snad se vám bude líbit a nezapomeňte do komentářů napsat, kolik bodů dnešnímu hostiteli dáváte! :)