.

Červenec 2015

Cože, OBNOVA?!

5. července 2015 v 9:15 | Katee |  Různé informace
zdroje obrázků: google.com
Překvápko, co? :D Na tomhle blogu je tolik prachu, když tady už pořádně dlouhou dobu nepřibyl žádný článek.
Takže oficiálně ahoj! :) Pokud jste zde kdysi pravidelně chodili, víte, že už jsem asi rok a čtvrt neaktivní. Jojo, blogování mě nebavilo, vlastně už i hrát Simíky mě nudilo. Tak proč se zase ozývám, říkáte si. No, hned se to dozvíte :)
The Sims 3 jsem naposledy hrála o jarních prázdninách, protože mě to nějak chytlo a měla jsem více času (věřte mi, že chodit na gympl a mít dobré známky není nic lehkého). Předtím mi ikonky Sims jenom tiše ležely v počítači asi od letních prázdnin, možná déle. A nedávno jsem hru zkoušela zapnout znova. Všechno se v pohodě načetlo až do doby, kdy jsem si měla vybrat domácnost, za kterou chci hrát. Nepustilo mě to dál, protože "nebyl nalezen herní disk". Jasně že nebyl, když to mám stáhnuté! :D Prostě se to nějak podělalo od doby, co u nás strejda na počítači něco spravoval. Taaakže, teď musím počkat, až k nám někdy přijde bratranec (a vážně netuším, za jak dlouho to bude), aby se mi to pokusil dát do pořádku. Je mi blbé mu o to pořád říkat, protože, jak víte, mně se neustále něco se Sims kazilo :D Ale mojí vinou to bylo jenom jednou, přísahám! :D Každopádně už určitě rok jsem to po něm nechtěla (ten čas fakt tak letí?! :O), tak snad... :D


No ale proč vám to všechno vlastně píšu? Určitě vás nezajímá, co a jak s TS3 mám. Jenže - jak už jste si mohli přečíst z nadpisu - chtěla bych se vrátit k blogování. Konkrétně k psaní článků o The Sims 3. Uvažovala jsem i vícekrát za ten rok nad tím, že si založím blog o mně - psala bych tam povídky, deníček, tagy... Ale co ještě jiného? Došla jsem k závěru, že by mě to nebavilo a nemělo cenu s tím začínat.
Proto, JESTLI se mi opraví TS3, se asi znovu objevím na scéně :) Začala jsem opět chodit na vaše stránky o The Sims a mrzí mě, že ta naše bývalá "komunita" tolik prořídla. Aktivní blogeři by se dali spočítat na prstech dvou rukou. Je to velká škoda, ale i já sama jsem odešla, takže je chápu. Vím, že už to pravděpodobně nikdy nebude takové, jako před dvěma lety, ale i přesto do toho chci jít! :)


Proto prosím, pokud si to někdo čtete, napište komentář (nebo aspoň hlasujte v anketě) o tom, jestli se mám vracet :) Respektive bych si asi založila nový blog, ale je samozřejmostí, že bych vám tady o něm napsala :) Opravdu však nevím, kdy a jestli vůbec mi hra zase pojede - budu doufat, že co nejdřív :)
Jo a na závěr bych chtěla poděkovat Mattymu, protože to on mě na tuhle myšlenku přivedl a já o ní začala uvažovat :) Takže - díky moc, Matty :D :)
Mějte krásné léto, užijte si dovolenou, koupačku u vody, lízání zmrzliny a hlavně přežijte prázdniny ve zdraví! ;) A nezapomeňte - hrajte The Sims! :)