.

Povídky

Fatal wounds - 2. díl

5. března 2014 v 18:41 | Katee
Dnešní díl bude trochu takový přechodový :) Ale snad se vám bude líbit a prosím napište komentář :) Zdá se mi, že v poslední době komentujete méně.

Fatal wounds - 1. díl

26. února 2014 v 15:53 | Katee
Hoj :)
Je tu nová povídka, v překladu znamená "Osudové rány", i když google vám to přeloží jako "Smrtelné rány" :D Původně jsem ji psala do jedné soutěže, ale muselo tam být minimálně 10 stran a do 28.2., tak jsem se na to vykašlala :)
Jinak jsem se začala dívat na Doctora Who a je to úplně boží :3 Strašně se mi to líbí, kdo neviděl, ať se určitě podívá :) Najdete na netu ;) Ale bohužel tam některé díly chybí :/

Kdo chce víc, nemá nic

26. ledna 2014 v 12:02 | Katee
Dress | via Tumblr
Už od pondělka mám tuhle povídku napsanou, ale nechtělo se mi ji přepisovat :D Je na přání pro Minnie za narozeninovou párty, tak doufám, že se ti (a ostatním) bude líbit :)
Jo a můžete hlasovat pro nejlepší knížku tady: http://petul98.blog.cz/1401/1-kolo-sonk. Byla bych ráda, kdybyste mi dali hlas, ale nemusíte :)


,,Tak, od zítřka dávám fakt výpověď," oznámila jsem své spolubydlící Paris, která seděla na pohovce a hltala jeden ze svých románků. Hned ale zvedla oči.
,,Cože? Lauro, neblázni!" zamračila se. ,,Vždyť máš skvělou práci, takovou jen tak neseženeš! Co bys chtěla víc? Peněz máš dost, baví tě to, jde ti to a lidi jsou tam taky příjemní."
,,No jo," stáhla jsem si gumičkou vlasy a posadila se na válcový sedák naproti Paris, ,,ale ta nová je placená ještě víc a má kratší pracovní dobu."
,,Proč musíš svoje místo riskovat a nevážíš si toho, co máš?"
,,Vážím si toho, co mám! Jen se chci prosadit dál, módní návrhářky nemůžou pořád sedět doma na zadku!"
Chvíli bylo ticho. Paris si mě zkoumavě prohlížela, až mi to bylo nepříjemné.

Hra citů

19. ledna 2014 v 10:33 | Katee
Toto je povídka na přání pro Mrs.Belli. Nenapsala bych to, ale začala jsem ještě před tou událostí a navíc jde o povídku a ne o člověka :) Tak snad se vám bude líbit a napište komentář :) Jo a Cookie - vím, že se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako ty, tak to nemusíš psát ;D


Na rohu ulice jsem se rozloučila s kamarádkami a vydala se sama k našemu domu. Jako každý den po návratu ze školy jsem se podívala do schránky.
,,Ale ne!" zaúpěla jsem. Nenacházelo se v ní totiž nic jiného než další růžová obálka. Se srdíčky. Věděla jsem, co se v ní bude nacházet a od koho je.

Secret life - 7. díl

11. ledna 2014 v 14:12 | Katee


,,Cože? Ty si ze mě děláš srandu. Chci vědět skutečný důvod, proč tu jsme," pronesla skoro znuděně a unaveně Klára.
,,Ale já to myslím vážně. Za touto bránou se nachází Hadí říše. Naše říse, Kláro. Pojď," vzal ji opět za ruku. Strčil lehce do brány, která se hned otevřela. Za ní se rozprostřel úplně jiný svět. Sytější, barevnější, živější a krásnější.
,,No tak, Kláro! Nemusíš se ničeho bát." Andreas Kláru postrčil dovnitř, protože ještě pořád stáli venku. Vešel hned za ní a bránu zavřel.

Secret life - 6. díl

29. prosince 2013 v 10:43 | Katee
Čaute ;) Právě teď jsem asi s kámoškou venku. Včera jsme s mamkou byly nakupovat v Ostravě. Mám nové bílé rifle (chtěla jsem je). A mám strašně hodně knížek a časopisů na přečtení -_- :D Chci vidět, kdy to všechno zvládnu :D
V dnešním díle už se nakousne to důležité :) Tak snad se vám bude líbit ;)


Klára ve všech, na které se podívala, viděla Andrease. Po té události ve škole začala věřit na nadpřirozeno a kouzla. Jak jinak by se taky Andreas dostal pryč a udělal všechno ostatní, co se stalo? Byla vyděšená. Někdy se jí zdálo, že si to všechno musela vymyslet. Že to všechno nemohla být pravda. A taky tomu uvěřila. Spíš ze zoufalství, než že by to tak opravdu cítila.

Nevyzpytatelné zlo

22. prosince 2013 v 11:11 | Katee
Pozítří jsou Vánoce! Yea! :D Dneska vám přináším jednodílnou povídku, snad se bude líbit :) Mimochodem, obsahuje sprostá slova, takže čtení na vlastní nebezpečí :D (pro ty menší)


,,Večeři, Ivetto! Jsem doma!" práskl dvěřmi Mark. Sundal si sako, pověsil ho na věšák v předsíni a vešel do kuchyně.
,,Tak bude to?" vlepil své ženě u plotny facku.
,,Ahoj, miláčku. Samozřejmě, jen se to ještě musí dovařit," usmála se.
,,Ale já chci jíst hned teď! V práci makám jak vůl a doma ani nedostanu jídlo?!" Mark zrudl zlostí.
,,Promiň, promiň miláčku. Už je to hotové." Ivetta vypla sporák a začala nandávat večeři na talíře, ač byla kvůli němu nedovařená.
,,No proto! Jsi úplně neschopná, když neumíš včas uvařit!" Vlepil jí další facku. Ivettě se červená omáčka vykipala na stůl a dvě kapky přistály na Markově bílé košili.

Secret life - 5. díl

6. prosince 2013 v 17:17 | Katee
Ohledně narozeninové párty - bude probíhat (jak už víte) 7.12. - 8.12.2013 od 9:00 do 19:00. Ještě nemám dodělaný druhý den, ale to se stihne ;D Modlete se ale, ať se ty články co půlhodinu vydají. Jestli ne, párty se odloží!!!


Klára se na něj dívala. Co dívala. Přímo ho propalovala pohledem. On očima těkal všude kolem, jen aby se nemusel dívat na ni. Nečekal, že jí to dojde tak brzo. Mohlo ho to přece napadnout!
,,Odpověz," řekla překvapivě klidným hlasem. Nic.
,,Tak mluv! Němý nejsi."

Secret life - 4. díl

21. listopadu 2013 v 19:40 | Katee
Dneska jsem se vrátila ze školy domů dřív, bolí mě hlava :/
Od této chvíle bude změněný způsob vypravování, tak abyste si nemysleli, že jsem se spletla :)
(22.11.) - Nevím, co to včera blblo, že to nešlo vydat :/


Doporučuju písničku :) Sice ji asi znáte, ale je k tomu vhodná :)


O 4 roky později
,,Ne, Anitu si nevezmu. Tati, tohle fakt ne," hoch zavrtí hlavou.
,,Synku, proč ne? Je to hodná a dobře vychovaná dívka." Při těch slovech se kluk zasmál.
,,Co je tu k smíchu?! Víš co, nebudu se tě ptát. Nemáš právo o tom rozhodovat."
,,To snad nemyslíš vážně?! Je to můj život! JÁ mám největší právo o něm rozhodovat!"
,,Anitu si vezmeš. Konec debaty." Muž bouchnul žezlem o zem.

Secret life - 3. díl

12. listopadu 2013 v 14:42 | Katee
Čágo pixel Bude zas něco nového, tak si hezky počtěte ;)

,,Můžu se tě na něco zeptat?"
,,No."
,,Proč jíš ten pomeranč i se slupkou?"
Podívala jsem se na svou svačinu. Kristýna měla pravdu.
,,Aha," řekla jsem jen a tam, kde jsem se do pomeranče zakousla, jsem začala slupku oloupávat.
,,Co to s tebou je, holka? Chováš se dneska nějak divně."

Secret life - 2. díl

3. listopadu 2013 v 10:17 | Katee
Další díl této povídky. Strašně se omlouvám, že je tak krátký, ale na papíře toho vypadá víc :D Už to bude zajímavější :) Psala jsem to dávno, kdy jsem ještě nevěděla úplně přesně, jak se to bude vyvíjet. Jsou tam věci, které bych určitě opravila, ale co už. Tak se pusťte do čtení ;)

,,Ahoj, už jsem doma!" křikla jsem do bytu po příchodu ze školy. Do chodby se přišla podívat mamka.
,,Ahoj, broučku," políbila mě na čelo. ,,Co bylo ve škole?"
,,Celkem nic zajímavýho," položila jsem batoh na zem.
Máma se najednou zadívala na mé tričko. ,,Musíš pořád nosit věci, na kterých jsou hadi?" mlaskla.

Secret life - 1. díl

26. října 2013 v 9:11 | Katee
Konečně prázdniny! Jupí! :D
Je tu nová povídka :) Už jste o ní mohli slyšet. První díl bude celkem nicneříkající (aspoň pro vás), ale buďte, prosím, trpěliví :D Mám napsané zatím jen 3 díly. Nevím, jak dlouhé to bude. Hlavní postava mi není vůbec podobná, abyste si nemysleli :D Podělte se o názory v komentářích :) Kritiku pište slušně!


Konečně zazvonilo. Celá 7.A včetně mě se zvedla ze židlí. No bodejť! Koho by bavila matika? Mně teda určitě ne. Ale zato jsem se těšila na další hodinu - tělocvik. Máme ho s holkama z béčka. Zatímco kluci si to namířili do učebny fyziky, já jsem šla dolů do skříňky pro úbor.

Jealousy kills - 3. díl

13. října 2013 v 13:00 | Katee
Čaute ;) Konečně je tady třetí díl :) Původně jsem měla vymyšlený jiný konec, ale pak, když jsem šla do kopce na chalupu, mě napadl tenhle :D
A už jsem napsala 3. díl té druhé povídky (jmenuje se to Secret life), tak se tu možná brzo objeví 1. kapitola :)
Kdo nečetl, doporučuju si přečíst předchozí díly, dole najdete odkazy :)


Martha se odrazila a skočila. Srazila Britney s sebou na zem. Kuchař se chytl za hrdlo a začal dýchat.
,,Mami! Co to ksakru děláš?! Copak ty nechceš, aby byl potrestanej?! Je to vrah! Zabil mou nejlepší kamarádku!"
Paní Collinsová polkla. Postavila se a podívala se na své boty.
,,To nebyl on. Udělala jsem to já a jsem připravena přijmout za to jakýkoli trest."

Jealousy kills - 2. díl

29. září 2013 v 12:13 | Katee
Zdravím ;) Tak tady máte 2. díl této povídky. Je delší, tak snad se bude líbit :) A udělala jsem nový obrázek :)


Martha Collinsová seděla na posteli a kolem sebe měla rozházené fotoalbumy. Prohlížela si staré fotky své dcerky a usrkávala čaj.
Byly už dvě hodiny v noci a Britney nikde.
Paní Collinsová měla svou dceru moc ráda, ale teď si uvědomila, že ji miluje víc než cokoliv na světě. Dívala se na fotku, kde byla malá Bee ušpiněná od čokoládové zmrzliny. Vypadala tak roztomile, když si olizovala prstíky a soustředěním se mračila. Tehdy byla ještě blondýnka. Jenže Jessika ji přemluvila, ať se obarví nahnědo a zbavila ji tak jejích krásných vlasů.

Jealousy kills - 1. díl

18. září 2013 v 14:29 | Katee
EDIT 29.9.2013 - přidán obrázek

Ahoj, tohle je povídka na 3 části (ne ta s nadpřirozeným tématem - to jste se mohli dozvědět z rubriky "Blog", kde je "Na co se můžete těšit"). První díl bude asi znít obyčejně, ale to já právě chci :) V druhém už toho bude mnohem víc zajímavějšího, věřte mi ;D Taky se omlouvám, že je to celkem krátké. Příští díl bude delší. Tak pěkné počtení a prosím o komentář všechny, co si to přečetli (nesplnitelné přání).


Na město se snesla tma. Pouliční lampy se rozsvítily a vrhaly stíny na zaparkovaná auta u chodníků.
Martha Collinsová seděla v pohodlném křesle v obýváku a četla si noviny. V krbu plápolal oranžový oheň. Sama pro sebe se pousmála. Taky měla proč. Její život byl skvělý. Žila ve velkém starobylém domě s kuchařem, služebníkem a zahradníkem. Již několik let byla rozvedená. Z manželství jí zbyla akorát patnáctiletá dcera, kterou měla paní Collinsová velmi ráda.

Nebezpečí na horách - 2. díl

16. května 2013 v 15:33 | Katee

Trochu později vám přináším druhý (poslední) díl.
Dejte se do čtení, snad se vám to bude líbit :)

Nebezpečí na horách - 1. díl

3. května 2013 v 17:44 | Katee

Hi! :D
Konečně vám zveřejňuju novou povídku, která bude mít dva díly.
Páni, na papíře to vypadá delší :D
Ráda bych věděla váš upřímný názor :)

Trochu jiná láska - 7. díl (poslední)

18. dubna 2013 v 18:47 | Katee
Šestý díl jsem přidala před měsícem :D Jestli jste už zapomněli, co se v něm odehrálo, přečtěte si ho ZDE. Tak si užijte poslední díl :)

Trochu jiná láska - 6.díl

12. března 2013 v 18:00 | Katee
Čau :) Můžete si přečíst předposlední díl povídky Trochu jiná láska. Snad se zalíbí :)
Jinak jsem od dneška nemocná, asi mám chřipku. Mám na zítra přednastavený článek a na čtvrtek vyhlášení bublinovky, ale nevím, jestli tento týden udělám ten minikomiks.

Trochu jiná láska - 5.díl

3. března 2013 v 12:00 | Katee
A je tu zase další díl :) V poslední době nějak hodně přednastavuju články :D Tak snad to bude trochu k přežití ;)

Trochu jiná láska - 4.díl

26. února 2013 v 9:30 | Katee
Zdravím všechny :) Můžete si přečíst další díl (opět přednastavený) této povídky. Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit :) A jen tak mimochodem - myslím, že zažijete šok s tou "mladou holkou" z minulého dílu. Tak už nebudu zdržovat, klik na cč ;)

Trochu jiná láska - 3.díl

23. února 2013 v 8:00 | Katee
Třetí díl povídky (přednastaveno). Doufám, že vyplníte otázky na konci článku nebo jen napíšete komentík ;)

Trochu jiná láska - 2.díl

21. února 2013 v 13:16 | Katee
Tak jsem si myslela, že ji zveřejním až zítra, ale ať máte dnes aspoň dva články :) Možná bude tento díl trochu slabší kvality než ten první. Už mám napsané čtyři, vidím to celkově na šest nebo sedm. Ať se díl líbí ;)

Trochu jiná láska - 1. díl

20. února 2013 v 17:45 | Katee
Jak už jsem se zmínila, je tady nová povídka. Bude mít několik dílů, možná čtyři pět šest, zatím mám napsané dva. Nebude to takový slaďák, jak si po tomto díle možná budete myslet. Inspirovala jsem se jednou knížkou. Tak doufám, že vám bude aspoň trochu líbit a ohodnotíte ji :)

Milostná zrada

16. února 2013 v 17:01 | Katee

Vím, že moje povídky jsou hrozné, tahle obzvlášť, ale co už :D

 
 

Reklama